Mistrovské tituly ve squashi na Strahov

V letošním vánočním turnaji juniorů ve squashi uspěli strahovští hráči. Mistrem Prahy 6 se v kategorii do 19 let stal Ondřej Ertl ze Squashclubu Strahov, jeden z našich nejúspěšnějších juniorů. Ve stejné kategorii byl třetí Adam Kilián. Mistrovský titul pro hráče do 17 let získal Jan Filounek, také z domácího klubu. Domácí dívky se na první místa neprosadily.

Šestý Wilson junior cup se tradičně konal pod záštitou starosty, který předal vítězům ceny a poháry. Na turnaj do strahovských kurtů přijelo sto chlapců a padesát dívek z celé republiky. Výtečně obsazený turnaj se řadí do kategorie A, tedy té nejvyšší možné. Nejmladší kategorie byla pro jedenáctileté.

Chlapci do 19 let (zleva): 4. Hálek David (SBA Opava), 3. Kilián Adam (Strahov), 2. Jelínek Lukáš (Strahov), 1. Ertl Ondřej (Strahov)