Fotbalový turnaj ozdobily soutěže

V květnu se na hřišti SK Střešovice 1911 v Cukrovarnické ulici konal již 8. ročník turnaje v minikopané – Memoriálu Vojtěcha Kahovce. Nad turnajem tradičně převzal záštitu starosta Tomáš Chalupa, o jehož pohár se soutěžilo.

Turnaje se zúčastnili mladí fotbalisté (i fotbalistky) od 9 do 11 let z 8 pražských i mimopražských klubů. Po lítých bojích ve skupině došlo v pátek i na vyřazovací zápasy, ve kterých nejlépe uspěl a ve finálovém utkání zvítězil tým Český lev Beroun. Z místních šestkových klubů skončilo na 4. místě družstvo Střešovic ročníku ‘98, sedmé Střešovice ročník ‘97 a poslední osmou příčku obsadili fotbalisté SK Aritma. K výborné atmosféře turnaje přispěly i dovednostní soutěže slalom s míčem, střelba na terče nebo dribling, zorganizované pořadateli v průběhu obou hracích dnů, a samozřejmě také krásné počasí.

Střešovičtí věří, že další ročník turnaje se uskuteční již na novém hřišti s umělou trávou a mezi účastníky by se měly objevit i týmy ze zahraničí.