Tenisté z Aritmy sklízí úspěchy

náhled souboruKonec letní tenisové sezóny se hráčkám a hráčům SK Aritmy ve Vokovicích opravdu vydařil. Družstvo minitenistů ve složení L. Kameník, N. Kavříková, T. Tobolková, K. Kušnareva se pod vedením trenéra Zdeňka Veitze zúčastnilo mistrovství Prahy družstev a v silné konkurenci deseti týmů obsadilo skvělé 3. místo hned za I. ČLTK a Spartou.

Velkým úspěchem byl triumf domácích nadějí na celostátním turnaji baby tenisu. Zvítězil Petr Stavrovski, když ve finále porazil Olivera Kellera (oba SK Aritma Praha).

Poslední akcí sezóny byl celostátní turnaj dospělých, který se konal v září na vokovických tenisových dvorcích. Hráčky a hráči Aritmy nenechali nikoho na pochybách, že vrcholový tenis se ve Vokovicích hraje napříč věkovým spektrem a na kvalitně obsazeném turnaji posbírali úspěchy ve všech kategoriích.

Muži dvouhra:

semifinále: M. Fafl – K. Machatka (oba SK Aritma) 6:0, 6:3, finále: M. Fafl – P. Šmíd (TK Brno) 6:1, 2:6, 6:2.