Vánoční Bazááár: pomožte a bavte se

náhled souboruAdventní zastavení ve společnosti zajímavých umělců připravil na 13. a 14. prosince v divadle Semafor Nadační fond Šestý smysl ve spolupráci s MČ Prahy 6.

„Bude to zajímavá interaktivní akce pro celé rodiny. Spolu se svými dětmi se návštěvníci mohou dobře pobavit a ještě pomoci jiným dětem, aby i ony prožily hezké vánoční svátky“, říká čestný člen nadace, hanspaulský hudebník a výtvarník Milan Cais. „Dopoledne se děti pobaví při divadelních a hudebních představeních, vydovádí se v dětském koutku a pochutnají si na připraveném pohoštění. Večerní koncert je připraven pro dospělé, kteří navíc v průběhu odpoledne mohou nakoupit zajímavé vánoční dárky.“

A na koho se můžete těšit? Děti pobaví alternativní loutkové divadlo Buchty a loutky, skupina Pískomil či Petr Nikl. Večer vystoupí Lenka Dusilová, hudební skupiny ILLE, Clarinet Factory, Umakart a Jelení Loje. Všechna vystoupení jsou pro návštěvníky Vánočního Bazáááru zdarma.

Součástí akce je charitativní sbírka předmětů, do které se můžete také zapojit. Vždyť každý máme doma věci, které se nám nehodí, ale je nám líto je vyhodit. Ať je to oblečení, ze kterého děti vyrostly, okoukané hračky, přečtené knížky, CD a DVD, věci do domácnosti, sportovní potřeby. To vše by mohlo někoho potěšit. 

Pěkné, nepotřebné věci, které mohou někomu udělat radost, přineste o víkendu 7. a 8. 12. do ZŠ Emy Destinnové mezi 10–14 hodinou.

Na Vánočním Bazáááru podpořte dobrou věc nákupem předmětů vybraných v dobrovolných sbírkách či koupí propagačních předmětů Nadačního fondu Šestý smysl. Výtěžek z prodeje charitativního bazaru je určen pro děti z Prahy 6 v dětských domovech. „Vytipovali jsme děti s opravdu těžkými osobními příběhy, kterým bychom rádi pomohli,“ říká místostarosta pro sociální oblast MČ Prahy 6 Petr Ayeboua.

K tomuto projektu zřídil Nadační fond Šestý smysl veřejnou sbírku. Ke sbírce je přiřazen transparentní bankovní účet: 107-5920070207/0100, vedený u Komerční Banky. Můžete přispět i vy jakoukoli finanční částkou. Více na www.nfsestysmysl.cz. 

Organizátoři bazááárku Jan Jurke, Milan Cais, Kryštof Blažek, Tomáš Janáček zvou veřejnost na charitativní odpoledne.