Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Stránky MČ Praha6

Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Radnice ›› Zákonné informace ›› Povinně zveřejňované informace ›› Informace dle 106/1999 Sb. ›› Žádosti a podání ›› detail/podstránka

Žádosti a podání

A) PODÁNÍ DOKUMENTŮ

Podání, jejichž předmětem je žádost, stížnost, návrh, podnět nebo jiný obsah lze učinit prostřednictví pošty a jejích poštovních služeb, elektronicky nebo osobně. Doručené dokumenty přejímá podatelna Úřadu m.č. Praha 6 (dále jen „ÚMČ“), která zároveň plní i funkci elektronické podatelny.

Dokumenty doručené prostřednictvím pošty a jejich poštovních služeb podatelna převezme, zaeviduje a umožňuje-li to charakter dokumentu, naskenuje. Takto zaevidovaný dokument postoupí do sekretariátu věcně příslušného odboru k vyřízení.

Elektronická podání lze učinit prostřednictvím datové schránky, jejíž ID je bmzbv7c, dále prostřednictvím elektronické podatelny na adrese , a v neposlední řadě prostřednictvím internetu a rubriky „diskusní fórum“ na adrese https://www.praha6.cz/otazky/otazky.php     

Vedle podatelny mohou dokumenty dále přijímat podací místa, která jsou propojená na podatelnu. Těmito podacími místy jsou:

Při osobním předání dokumenty přejímá podatelna ÚMČ pokud není stanoveno jinak. V těchto případech je pak příjemcem sekretariát odboru nebo pracovník odboru, který je věcně příslušný k vyřízení dané záležitosti nebo záležitost již vyřizoval.

V případě, že podání je učiněno elektronicky na e-mail konkrétního zaměstnance a toto podání má charakter standardně evidovaného dokumentu, nejedná se o oficiální podání. Dokumenty evidované ve zvláštním režimu se podávají výhradně prostřednictvím podatelny, elektronické podatelny nebo prostřednictvím datové schránky. 

 

 B) VYPRAVENÍ DOKUMENTŮ

Vypravení dokumentů zajišťuje podatelna ÚMČ standardním způsobem, pokud není stanoveno jinak. Vypravením se rozumí:

Případné odlišnosti jsou uvedeny v jednotlivých případech v rubrice „Potřebuji vyřídit“.© 2021 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.sestka.cz/zadosti-podani ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz