Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Stránky MČ Praha6

Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
náhled souboru

Návrh programu 19. zasedání Zastupitelstva MČ Praha 6 dne 24. 6. 2021

Ve čtvrtek 24. června 2021 se uskuteční od 10.00 hodin v kongresovém sále OREA Hotelu Pyramida devatenácté zasedání Zastupitelstva městské části Praha 6.

Přímý přenos můžete sledovat on-line ZDE.

14.06.2021
náhled souboru

Divadelní plakáty Jana Schmida ve Skleňáku

Galerie Skleňák nyní patří výstavě divadelních plakátů Jana Schmida, zakladatele Studia Ypsilon, které je u veřejnosti též známo jako Ypsilonka. Pokochejte se pestrobarevnou výstavou, jež zároveň mapuje historii tohoto významného českého divadla.

11.06.2021
.
náhled souboru

Výhodné studentské bydlení v domech s pečovatelskou službou

Praha 6 obnovuje nabídku studentského bydlení v domech s pečovatelskou službou. Studenti by v těchto zařízeních měli zároveň plnit roli dobrovolníků a trávit tak čas se seniory. Projekt má podpořit mezigenerační porozumění.

11.06.2021
náhled souboru

Tísňové tlačítko pro seniory

Systém elektronického bezpečnostního dohledu pro seniory neboli tísňové tlačítko Praha 6 zprostředkovává svým občanům už sedmnáct let. Noví klienti si od července mohou vybrat, od které organizace službu využijí.

09.06.2021

DOPORUČUJEME

náhled souboru
Zajímá vás veřejný prostor? Pomozte nám najít nejlepší možnou tvář našich náměstí, ulic a parků. Stojíme o vaše podněty, názory i nápady. ...
náhled souboru
Úřad městské části připravil anketu na téma spokojenosti s vybavením a stavem dětských hřišť. Anketa je určena nejen pro obyvatele Prahy 6, ale i její návštěvníky. Lidé se mohou vyjadřovat ke každému hřišti jednotlivě, popsat, jak často je využívají, co na něm oceňují, co jim vadí, případně jakými herními prvky by je doplnili.     ...
náhled souboru
Radní Prahy 6 na mimořádném jednání schválili podmínky pro poskytnutí podpory podnikatelům, kteří si od městské části pronajímají provozovnu a ve své činnosti byli postiženi koronavirovou pandemií. Za čtvrté čtvrtletí roku 2020 je Praha 6 připravena poskytnout místním podnikatelům slevu 50 % ze základního nájemného. Termín pro podávání žádostí je do letošního 21. června. ...KALENDÁŘ AKCÍ


PRÁVĚ PROBÍHÁ
OSTATNÍ AKCE
AKCE PRAHY 614
čvn
14
čvn
Sportovní a zábavné odpoledne pro děti
15
čvn
15
čvn
Legendární kapela v lehce inovované sestavě s novým albem Srdce ven!
16
čvn
16
čvn
Turnaj škol v olympijském ragby" je celodenním setkáním škol, kde se ragby pravidelně hraje v kroužcích a těch, které mají svoje hráče v klubech a budou moci reprezentovat svoji školu. Již nyní je jen v Praze 6 sedm ragbyových kroužků.
17
čvn
17
čvn
Srdečně Vás zveme na již 2. Ročník oblíbené akce VÍNO & POCHUTINY na Šesťáku. Můžete se těšit na opekání buřtů, živou hudba, kováře a jeho dílnu, hodně vína, pochutin, občerstvení, dětské krativní dílny a další..  
19
čvn
19
čvn
Komunitní Centrum Pohybových Aktivit, z.s. opět pořádá akci pro vyznavače severské chůze - Nordic Walking. V letošním roce pořádáme už 3. ročník.
20
čvn
20
čvn
Hvězdicový turistický pochod - procházka. Jde se individuálně či po skupinkách s rodinou, přáteli atp.


© 2021 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.sestka.cz/index.php?clanek=3312 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz