Dům dětí a mládeže dětem prodlouží léto

náhled souboruZáří si většina dětí spojuje s návratem do školní lavice a moc se na něj netěší. Konec prázdnin ale neznamená konec zábavy, dobrodružství a potkávání nových kamarádů. Dům dětí a mládeže Prahy 6 se snaží všem školákům, předškolákům, ale i dospělým léto prodloužit na celý rok.

V září zve DDM děti a rodiče na naši tradiční akci Vypich 2015, která ještě voní prázdninami. Ve středu 9. 9. proběhne od 14:00 do 18:00 na dopravním hřišti na Vypichu a přilehlé pláni již 12. ročník této akce.

Na účastníky čekají pódiová vystoupení dětí z kroužků, ale i hostů, divadlo, tvořivé dílny a ukázky z naší činnosti (florbalová aréna, improvizované audiovideo studio, 3D tiskárna, výtvarné dílny). Také se bude sportovat a soutěžit. Na závěr proběhne slosování o ceny z odevzdaných hracích karet s razítky, která děti získají na stanovištích během odpoledne. Představí se Městská policie hl.m. Prahy, Hasičský záchranný sbor hl.m. Prahy, Policie České republiky, Hasičský záchranný sbor Letiště Praha, BESIP Team.

Dozvíte se také o kroužcích a zájmových aktivitách, jež „DDMko“ chystá na školní rok 2015/2016. Přijďte se podívat, pobavit a vybrat si z bohaté nabídky domů dětí a mládeže! Aktuální program na webu www.ddmp6.cz. Případné další informace podá Mgr. Bc. Martin Vejvoda, vedoucí oddělení Techniky a klubové činnosti DDM Praha 6

Začátkem září proběhne na dopravním hřišti na Vypichu a přilehlé pláni již 12. ročník akce Vypich. Foto: DDM