Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Zápis ukrajinských dětí do mateřských a základních škol / Запис дітей з України до дитячих садочків та загальноосвітніх шкіл
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Akce ›› detail/podstránka

JE•LIBO•C.vernisáž Jakuba Myslína & koncert Choroš

Komunitní zahrada LIBÓZA se právě proměňuje ve venkovní galerii a hostí svou první site-specific výstavu. Přijďte ji omrknout!


náhled souboru

Recyklační proces pod vlivem náhody. Výtvarník Jakub Myslín je ve své práci inspirován land-artem, rád pracuje s místním nalezeným materiálem, který následně tvůrčím způsobem přetavuje do svých instalací. Samorosty, narezivělé objekty, instalace z klacků, z odřezků zrcadel, rukodělně opracované dřevo, oseté kusy zahrady. Myslín - autodidakt - samorost tak tvoří svoje působivé analogové světy.

Jakub Myslín je úzce spojen s okolím Liboce. Je autorem sedmi ročníků skupinových výstav na bývalém libockém hřbitově (2007-2014) pojatých s nebývalou důvtipností a s citlivostí reagující na prostor, kde byly realizovány. Je iniciátorem a organizátorem galerie GAMONEUM v Telči.

Výstava JE•LIBO•C je první z každoročního cyklu site-specific výstav v LIBÓZE.

kurátorka: Vendula Guhová

Program:
17:00 vernisáž
19:00 koncert kapely Choroš

Na vernisáži zahraje Myslínova blízká kapela Choroš. Osobitá hudební skupina plná nadhledu, s kabaretním hlasem a vtipnými dada texty hospodské-divy Zuzany Hanzlové, kterou zdobí její radikálně netradiční vlasové doplňky. https://chorosmusic.bandcamp.com/
Pokud možno, vezměte si s sebou vlastní půllitr na pivo či skleničku na víno.

Vstupné dobrovolné

Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

LIBÓZA, z.s.

KDY: 18.05.2022 od 17:00 do 20:15

KDE: Komunitní zahrada LIBÓZA

KDO: LIBÓZA, z.s.

WEB: https://www.facebook.com/events/582115363279178

PŘÍSPĚVEK ÚMČ: 178200,-KčSOUVISEJÍCÍ AKCE

Nebyly nalezeny žádné vyhovující záznamy

--- konec tisknuté stránky www.sestka.cz/akce/jelibocvernisaz-jakuba-myslina--koncert-choros-2022-05-18 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.