Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Akce ›› detail/podstránka

Vánoční vystoupení

Vánoční vystoupení je vystoupení všech dětí Domu dětí a mládeže Praha 6 z hudebního a tanečního oddělení. Toto představení je určeno pro rodiče a veřejnost. Záměrem tohoto představení je umožnit dětem veřejně vystoupit před diváky se svým programem, který si během roku nacvičily. 


náhled souboru

Jedná se o vystoupení, které má již svoji historii. Účinkující děti tak dostanou možnost zažít a vyzkoušet si, jaké to je vystupovat před lidmi v divadle. Současně budou moci ukázat své schopnosti a dovednosti, které (trénovali) "pilovaly" během školního roku. Připravujeme vystoupení dětí s kytarami, hrou na klavír a na flétnu; dále děti předvedou různé styly tanců (například: moderní tanec, Taneční průprava, street dance, Hip hop, balet pro děti, step nebo gymnastické vystoupení). Příspěvkem nám pomůžete zkvalitnit a zprofesionalizovat tuto akci. Od toho očekáváme, že zaujmeme další děti, které budou mít zájem navštěvovat zájmové útvary a současně to podpoří stávající děti, které už zájmové útvary navštěvují.  Pro děti je dobrá zkušenost, pokud mohou vystoupit před diváky. To jim může pomoci postupně se zbavit nebo alespoň eliminovat strach a nervozitu z vystoupení před lidmi. Aktivní účast dětí na těchto a podobných vystoupení může mít kladný vliv na vývoj zdravého sebevědomí těchto dětí.

Marcela Lampart

KDY: od 16.12.2021 do 17.12.2021 vždy od 18:00 do 19:30

KDE: Sokolovna Řepy Na Chobotě 125/2b 163 00 Praha 6 – Řepy

KDO: Dům dětí a mládeže Praha 6

WEB: http://www.ddmp6.cz

PŘÍSPĚVEK ÚMČ: 16000,-Kč


SOUBORY KE STAŽENÍ
náhled souboru
[ PNG • 47kB • 166×232 (8bits) ]


SOUVISEJÍCÍ AKCE

Nebyly nalezeny žádné vyhovující záznamy

--- konec tisknuté stránky www.sestka.cz/akce/vanocni-vystoupeni-2021-12-16 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.