Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Návštěvnost webových stránek Prahy 6

Atraktivní a aktuální webové stránky jsou dnes již zcela nepostradatelnou formou komunikace a prezentace každé instituce či firmy.


náhled souboru

Webové stránky Prahy 6 procházejí neustálým vývojem a zájem o ně se výrazně zvyšuje. V některých obdobích je nárůst návštěvnosti těchto stránek dokonce padesátiprocentní!

“Velmi mě těší zvyšující se zájem občanů o naše stránky. Pro ně je především rozvíjíme. Co považuji za nejdůležitější, a to víc než krásná čísla či diplomy za vítězství, je užitečnost pro občany. Věřím, že přínos a užitečnost našich webových stránek je bez hranic a prospěch z toho má mít především občan. To jediné má smysl. A z tohoto hlediska jsem na Prahu 6 pyšný. Internetové služby, které jako první nabídla, ať už SMS či MMS, web TV a další, se evidentně ujaly a mnohé města či městské části v tomto směru od Prahy 6 opisují a stejné služby zavádějí na svých stránkách,“ domnívá se starosta Prahy 6 Tomáš Chalupa.

Praha 6 představuje nové služby na svém webu

náhled souboru

Martin Šalek
tiskový mluvčí ÚMČ Praha 6
msalek{zavináč}praha6{tečka}cz
 220 189 957--- konec tisknuté stránky www.sestka.cz/aktuality/navstevnost-webovych-stranek-prahy-6-2009-08-19 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.