Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

PRAHA 6 RUŠÍ ADVENTNÍ KULTURNÍ PROGRAM

Vzhledem k zhoršující se epidemické situaci a platnému nouzovému stavu rozhodl v pátek krizový štáb Prahy 6 o změnách kulturních akcí v nadcházejících dnech.


náhled souboru

Program je upraven následovně:

Rozsvícení vánočního stromu na Vítězném náměstí v neděli 28. 11. podvečer proběhne bez plánovaného doprovodného programu. Stánek s občerstvením i plánovaná pěvecká vystoupení jsou zrušeny. Ostatní vánoční stromy (Malý Břevnov, KC Kaštan, Vokovice, sídliště Dědina) se rozsvítí shodně v neděli podvečer, rovněž bez doprovodného programu.

Provoz kluziště na Vypichu zůstane vzhledem k aktuálně platným opatřením beze změny, sezónu zahájí v neděli v 18:00. Praha 6 i provozovatel (Dům dětí a mládeže Praha 6) doporučují i při pohybu na ledě zakrytí dýchacích cest.

Akce Šestková mikulášská před Národní technickou knihovnou dne 5. 12. je zrušena.

Adventní kulturní program v parku Petra Šabacha, kde měla 10. 12. začít vánoční hudební vystoupení společně s doprovodným stánkovým prodejem, bude zrušen. Pravidelné sobotní farmářské trhy u Vítězného náměstí prozatím pokračují v režimu aktuálně platných opatření, tedy bez konzumace alkoholu a potravin na místě. Účast zástupců ambasád na trzích dne 27. 11. je zrušená. V rámci městské části bude dodržování zákazu konzumace alkoholu po celou dobu platnosti nouzového stavu kontrolovat městská policie. 

 --- konec tisknuté stránky www.sestka.cz/aktuality/praha-6-rusi-adventni-kulturni-program-2021-11-26 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.