Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Zápis ukrajinských dětí do mateřských a základních škol / Запис дітей з України до дитячих садочків та загальноосвітніх шкіл
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Úřad Prahy 6 má nové Kontaktní centrum

Praha 6 spouští moderní Kontaktní centrum, které splňuje nejnáročnější technické požadavky. Tímto krokem radnice Prahy 6 výrazně zkvalitňuje poskytované služby a díky zaškoleným operátorům občané snadno a rychle získají kompletní informace.


náhled souboru

Radnice šestého pražského obvodu si vydobyla prvenství mezi samosprávnými úřady zavedením nového Kontaktního centra. Zprovoznila ho jako první v České republice.

Nová služba nahradí dosavadní centrálu. Pokud nyní občané zavolají na telefonní číslo  220 189 111, na druhém konci se již ozve vyškolený pracovník Kontaktního centra.

To má usnadnit práci úředníkům a urychlit řešení problémů, se kterými se na ně občané obracejí.

„Nyní to už není klasická centrála, která přepojuje na jednotlivé pracovníky. Teď už zvedají telefony vyškolení lidé, kteří jsou schopni alespoň s některými úředními věcmi lidem pomoci rovnou. Případně je přepojí přímo na konkrétní osobu, která jim s jejich problémem pomůže,“ popisuje výhody nové služby starosta Prahy 6 Tomáš Chalupa.

Jestli Kontaktní centrum splňuje svou funkci, radnice vyhodnotí v průběhu příštího měsíce. Již teď je podle vedení městské části jisté, že tato služba pomůže občanům vyřešit až třicet procent požadavků.

Videoreportáž ZDEMartin Šalek
tiskový mluvčí MČ Praha 6
msalek@praha6.cz
tel.  220 189 957
mob.  602 316 908
ICQ 199–901-370--- konec tisknuté stránky www.sestka.cz/aktuality/urad-prahy-6-ma-nove-kontaktni-centrum-2008-05-31 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.