Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Stránky MČ Praha6

Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nápad pro Šestku ›› Nápad pro Šestku II. (rok 2018) ›› Revitalizace parku u hotelu Diplomat ›› detail/podstránka

Revitalizace parku u hotelu Diplomat

Popis nápadu:

Současný stav parku za hotelem Diplomat (mezi hotelem a ulicí Kafkova) je velmi špatný pro jakoukoliv rekreaci. Uprostřed parku je vychozená blátivá cesta kterou si lidé zkracují cestu k metru. Lavičky jsou velmi špinavé a zanedbané.

Park z těchto důvodů nemůže používat k jeho původnímu účelu (sport, pikniky, rekreace). Některé z křovin uprostřed parku působí nevzhledně a hromadí se v nich odpadky. Park u komplexu Blox byl dříve (cca 5 let zpátky) také ve zhoršeném stavu ale díky výstavbě komplexu Blox byl kompletně rekonstruován.

Cílem tohoto projektu je zrekonstruovat park tak aby šel plně využívat k rekreaci a nebyl jenom zkratkou z ulice Kafkova k metru. Uprostřed parku by měla být postavena dlážděná cesta pro pěší. V parku by měly být vyměněny křoviny a některé stromy a položen nový trávník.

AKTUÁLNĚ© 2021 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.sestka.cz/hotel-diplomat ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz