Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Stránky MČ Praha6

Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Radnice ›› Finance ›› Rozpočet MČ ›› Rozpočet na rok 2005 ›› Návrh rozpočtu m. č. Praha 6 na rok 2005 ›› Sociální fond ›› detail/podstránka

Sociální fond m. č. Praha 6 na rok 2005

Sociální fond zaměstnavatele

Předpokládaný příděl do rozpočtu sociálního fondu zaměstnavatele pro rok 2005 vychází z návrhu mzdové oblasti pro rok 2005. Výše předpokládaného přídělu je 4.332 tis. Kč. Navrhovaný rozpočet zahrnuje odd. 34 § 29, ve kterém jsou finanční prostředky určené na provoz RVZ Živohošť v celkové výši 200 tis. Kč, odd. 61 § 21 ve kterém je rozpočtován příspěvek na stravování a penzijní připojištění uvolněných členů ZMČ Praha 6 ve výši 84 tis. Kč a odd. 61 § 71 v celkové výši 4.048 tis. Kč, který zahrnuje zejména příspěvek na stravování, příspěvek k penzijnímu připojištění, dále finanční prostředky určené na zájmovou a sportovní činnost a sociální výpomoc zaměstnanců ÚMČ Praha 6.

Odd. 34§29 – Zájmová činnost a rekreace
Výdaje tohoto oddílu jsou určeny výhradně pro náklady spojené s provozem RVZ Živohošť. Zahrnují nákup lůžkovin, drobného materiálu, mycích prostředků a řemeslných potřeb, vybavení pro vodní sporty, úhradu elektrické energie, nákup benzinu do sekačky na trávu, úhradu telefonní linky v objektu, platbu za pojištění movitého a nemovitého majetku, smluvní nájemné uzavřené se společností Povodí Vltavy Praha, závod Dolní Vltava za pozemek přilehlý k RVZ na břehu přehrady, určený k rekreaci a umístění plovoucího zařízení, služby spojené s vlastním provozem ( praní prádla, odvoz odpadu, drobné služby a revize), drobné opravy a údržbu a cestovné pro správce RVZ Živohošť.

Odd. 61§12 – Zastupitelstva obcí
V tomto oddíle jsou rozpočtovány příspěvky k penzijnímu připojištění pro uvolněné členy ZMČ, příspěvek na stravování a nákup poukázek na odběr zboží pro zájmovou činnost pro uvolněné členy ZMČ.

Odd. 61§71 – Činnost místní správy
V tomto oddíle je zařazen příspěvek k penzijnímu připojištění zaměstnanců, příspěvek na stravování zaměstnanců ÚMČ Praha 6 a dary a odměny při životních jubileích. Dále jsou zde obsaženy položky pronájmy za sportoviště, cestovné, nákup knih pro knihovnu ÚMČ a finanční prostředky pro případnou výpomoc v nouzi a nákup poukázek na odběr zboží pro zájmovou činnost zaměstnanců ÚMČ Praha 6.
 © 2021 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.sestka.cz/socialni_fond_navrh05 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz