Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Stránky MČ Praha6

Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Radnice ›› Oblasti působnosti ›› Bezpečnost ›› Policie ČR ›› Strážníci trochu jinak ›› Štefan Brunclík ›› detail/podstránka

Štefan Brunclík: Rád si zaběhám na Julisce

náhled souboru

Je to jedna z nejhezčích a nejmalebnějších částí Prahy, říká o šesté městské části ředitel Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích Štefan Brunclík. 

„Já osobně mám k městské části Praha 6 velmi vřelý vztah a navíc Ústřední vojenská nemocnice je spádovou nemocnicí právě pro tuto část. Samotný areál nemocnice se nachází v krásné lokalitě Břevnova a stejně jako já, i naši pacienti mají možnost krásného výhledu až do Šáreckého údolí,“ říká Brunclík, který letos získal prestižní ocenění Manažer roku 2006 v oblasti zdravotnictví. Ve volném čase rád navštěvuje nádherné prostředí Břevnovského kláštera. „Rád si také zaběhám na Julisce a večer zajdu na dobré představení do Dejvického divadla,“ vyjmenovává sedmačtyřicetiletý ředitel nemocnice. 

„Opravdu jsem rád, že moje pracovní zázemí, které je v Ústřední vojenské nemocnici, se nachází právě v této lokalitě,“ dodává Štefan Brunclík. 

(podle MF Dnes) [16.06.2007]© 2021 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.sestka.cz/stefan_brunclik ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz